kaip wordpress svetainėje paslėpti puslapį arba įrašą

Kartais gali prireikti laikinai paslėpti kiek anksčiau į WordPress interneto svetainę įkeltą tinklaraščio įrašą ar puslapį. Pavyzdžiui, jei laikinai nesiūlote kokios nors paslaugos, arba kol sulauksite atnaujintos informacijos.

Paslėpti puslapį ar įrašą WordPress turinio valdymo svetainėje labai paprasta. Štai kaip tai padaryti.

Kaip laikinai paslėpti puslapį WordPress svetainėje

Jei norite laikinai išjungti ar paslėpti konkretų puslapį ar įrašą WordPress interneto svetainėje, atsidarykite reikiamo puslapio ar įrašo redagavimą WordPress valdymo panelėje.

Viskas, ką jums reikia padaryti, norint laikinai paslėpti įrašą, tai perjungti jį į juodraščio režimą. Tai galite padaryti bet kada viršutinėje dešinėje valdymo panelės dalyje. Angliškai – Switch to draft, lietuviškai – Perjungti į juodraštį. O tuomet nepamirškite paspausti Update mygtuko, kad pakeitimai būtų sėkmingai išsaugoti.

kaip išjungti puslapį wordpress svetainėje

Laikinai paslėptą įrašą galėsite bet kada vėl pradėti rodyti – teireikės puslapio redagavimo lange paspausti mygtuką Publish (lietuviškai – Publikuoti).

Kodėl nevisada gerai laikinai paslėpti puslapius ar įrašus svetainėje

Kaip matėte, paslėpti puslapius ar įrašus WordPress svetainėje labai paprasta. Tačiau reikia nepamiršti, kad dažni ir ilgi puslapių išjungimai svetainėje gali būti žalingi svetainės lankytojams ir paieškos sistemoms.

Jei savo interneto svetainėje išjunginėjate populiarų puslapį, jo neberas lankytojai. Taip pat nebeveiks nuoroda į šį puslapį, jei ji patalpinta socialiniuose tinkluose, arba jei ji yra Google ar kitose paieškos sistemose. Jei populiarus puslapis lankytojams nepasiekiamas dažnai, paieškos varikliai gali tokį puslapį greitai pašalinti iš paieškos rezultatų. O jei tokių puslapių bus nuolat ir daug, Google paieškos algoritmas gali visai prastai pradėti vertinti jūsų interneto svetainę. Taigi be reikalo išjunginėti puslapių nereikėtų.

WPservice atnaujina, optimizuoja, prižiūri, ir kuria naujas WordPress interneto svetaines jau daugiau nei 10 metų.

Reikia pagalbos su WordPress? Susisiekite su mumis!