wordpress greičio optimizavimas

WordPress interneto svetainių greičio optimizavimas

Kaip žinia, lėtai veikianti interneto svetainė gali būti rimta problema. Tačiau tai išsprendžiama problema. Mes optimizuosime jūsų WordPress interneto svetainę, kad ji veiktų greitai, ir atneštų daugiau naudos jums ir jūsų verslui.

Interneto svetainės greitis kritiškai svarbus tiek lankytojams, tiek ir Google bei kitoms paieškos sistemoms.

Jeigu jūsų interneto svetainė veikia lėtai, potencialūs klientai bus nepatenkinti, ir greičiausiai pereis prie jūsų konkurento interneto svetainės. Tas pats atsitiks ir su Google. Jei svetainė lėta, SEO rezultatai prasti. Vadinas ir į Google pirmuosius puslapius patekti nebus šansų.

Daugeliu atvejų WordPress interneto svetainės lėtai veikia todėl, kad naudojami bereikalingai sudėtingi moduliai ir dizaino šablonai. Taip pat dažnai marketingo „specialistai“ mėgsta apkrauti svetaines didelės apimties nuotraukomis, kurių visvien rodoma tik pusė, bereikalingomis socialinių tinklų nuorodomis ar kitais ginčytinais „skriptais“, kurie užkraunami kiekviename puslapyje, nors realiai naudojami gal tik viename svetainės puslapyje.

Kaip mes optimizuojame WordPress interneto svetainių greitį:

  • pašaliname visus nereikalingus modulius
  • bereikalingai sudėtingus modulius pakeičiame „lengvesniais“, arba suprogramuojame būtent tokius, kokių reikia konkrečioje situacijoje
  • jei reikia, pakoreguojame svetainę laikantį serverį taip, kad išgautume kuo didesnę spartą iš esamų resursų
  • optimizuojame media failus, pašaliname nereikalingus skriptus
  • įdiegiame laiko patikrintus modulius, kurie tinkamai optimizuoja likusį kodą, nesukeliant papildomų problemų.

Turite lėtai veikiančią WordPress interneto svetainę ar WooCommerce elektroninę parduotuvę? Optimizuosite svetainės greitį, ir patarsime kaip patiems administruoti svetainę, kad ateityje svetainė nesulėtėtų.