wordpress vidinis seo optimizavimas

WordPress interneto svetainių SEO optimizavimas

Išsirinkti dizainą, sudėti tekstus ir nuotraukas į WordPress interneto svetainę nepakanka. Svetainė turi būti pritaikyta paieškos sistemoms – tokioms kaip Google, Bing, Yandex. Optimizuojame WordPress interneto svetaines paieškos varikliams – kitaip tariant, atliekame vidinį WordPress SEO optimizavimą.

Tiek Google, tiek svetainės lankytojams svarbu, kad informacija interneto svetainėje būtų sudėta prasmingai ir tikslingai. Ir tai svarbu ne tik iš vizualinės pusės, bet ir iš techninės.

Dažniausiai verslai neatnaujina interneto svetainių dėl vienos paprastos priežasties – nes nežino kaip. Neretai svetainės atrodo sudėtingai valdomos. Daugelis WordPress „specialistų“ linkę sukelti informaciją į svetainę bet kaip, kad tik greičiau.

Vidinė WordPress interneto svetainės SEO optimizacija susideda iš kelių dalykų.

Visų pirma, svetainė turi būti greitai užkraunama lankytojams. Jei svetainę užkrauti trunka keturias, penkias ar daugiau sekundžių, iš likusios SEO optimizacijos nėra daug prasmės.

Antra, svetainės turinys ir nuotraukos turi būti sudėtos strategiškai, kad tiek žmogui, tiek paieškos sistemai būtų aišku, kokia informacija yra puslapyje, ir kam ji skirta.

Trečia – svetainė turi turėti visus reikalingus technininius failus bei kitus duomenis, padedančius Google geriau suprasti svetainės turinį. Tai – svetainės medžiai (sitemaps), Meta duomenys. Visa tai privalo būti interneto svetainėje, jei norima, kad joje esančią informaciją rastų ir teisingai atvaizduotų paieškos sistemos.

WPservice WordPress SEO optimizavimas:

  • pašaliname visus nereikalingus modulius, ir netikslingus bei nereikalingus tekstus ir paveikslėlius iš interneto svetainės, kad liktų tik tai, kas reikalinga ir naudinga jūsų verslui ir konkretiems pasiūlymams.
  • optimizuojame interneto svetainės greitį
  • sutvarkome esamus tekstus taip, kad būtų teisingai ir prasmingai panaudotos svarbios frazės, produktų ar paslaugų pavadinimai
  • optimizuojame ir aprašome nuotraukas ir kitus paveikslėlius, kad Google įtrauktų juos į paieškos rezultatus pagal jums aktualius raktažodžius
  • užregistruojame jūsų interneto svetainę vidiniuose Google įrankiuose, pagal kuriuos Google vertina ir tikrina interneto svetainę
  • sudedame visus reikalingus įrankius, iš kurių Google ir kitos paieškos sistemos galėtų geriau suprasti ir pateikti jūsų interneto svetainėje esančią informaciją

Turite WordPress interneto svetainę, kurios nerodo pirmuose Google puslapiuose? Atliksime jai SEO optimizaciją taip, kad jūsų produktus ir paslaugas būtų galima rasti be mokamos reklamos.