WordPress interneto svetainių optimizavimas

Turite sudėtingai valdomą interneto svetainę? Mes supaprastinsime svetainės valdymą taip, kad galėtumėte be streso atnaujinti esamą, ir pridėti naują informaciją kada tik reikia.

Tam, kad interneto svetainė būtų naudinga verslui, informacija joje turi būti bent laikas nuo laiko atnaujinama.

Jei jūsų interneto svetainė neatnaujinama mėnesiais, kyla problemų ne tik dėl svetainės saugumo, bet ir dėl to, kad laikui bėgant neatnaujinamas svetaines pamiršta Google ir kitos paieškos sistemos.

Dažniausiai verslai neatnaujina interneto svetainių dėl vienos paprastos priežasties – nes nežino kaip. Neretai svetainės atrodo sudėtingai valdomos. Daugelis WordPress „specialistų“ linkę sukelti informaciją į svetainę bet kaip, kad tik greičiau.

WPService daug metų dirba su klientais, kurie patys nori įkelti naują, ir atnaujinti esamą informaciją. Taigi žinome kaip WordPress interneto svetaines paruošti taip, kad būtų paprasta klientams patiems aysinaujinti svetainėse esamą ir informaciją.

Kaip mes optimizuojame WordPress interneto svetainių valdymą:

  • pakeičiame sudėtingus page builder tipo įskiepius paprastesniais, būtent jūsų turiniui skirtais blokais, kurie turi tik tuos valdymo laukus, kurių reikia jūsų turiniui
  • iš valdymo panelės pašaliname viską, kas nereikalinga, kad nesiblaškytumėte tarp jums neaktualių puslapių
  • pašaliname visus nebūtinus modulius (plugins), arba vietoje jų suprogramuojame tik tas funkcijas, kurių reikia konkrečioms jums reikalingoms funkcijoms atlikti.

Turite sudėtingai valdomą WordPress interneto svetainę? Optimizuosime ją taip, kad informaciją įdėti ir atnaujinti būtų elementaru. Kad nereikėtų jokių instrukcijų ir sudėtingų apmokymų.